PEPE Hostel

rezerwacje

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o wznowieniu możliwości rezerwacji w naszym hostelu od 10 maja - osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy hostelpepe@gmail.com 

Ofermujemy  także nową usługę - możliwość długoterminowego wynajmu pokojów z wc, i pokojów z wc wspólnym -  przedział cenowy to 500 zł/tydzień i 1500 zł/miesiac - osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy hostelpepe@gmail.com

W związku ze zmianami w zasadach bezpieczeństwa prosimy mieć na uwadze, że hostel został przystosowany do nowych zasad dezynfekcji a recepcja działa w ograniczonym zakresie (istnieje możliwość bezkontaktowego zameldowania)  - w sprawie rezerwacji prosimy przede wszystkim o  kontakt mailowy: hostelpepe@gmail.com.  Kontakt telefoniczny z recepcją pod numerem 228650188 (nienormowane godziny pracy).

Jeżeli rezerwują Państwo nocleg na kilka terminów, lub na 3 i więcej nocy, istnieje możliwość negocjacji ceny.

UWAGA: znizki nie dotycza pokoii 4-os. gdzie cena jest stała.

Prosimy o zgłaszanie chęci wystawienia faktury przed wystawieniem paragonu fiskalnego - faktury są wystawiane tylko na podstawie paragonu z nipem firmy. 

Numer konta do wpłat zadatku:

Nr konta: 37 1140 2004 0000 3002 7928 5783 

Odbiorca: AMP Sisters sp.z o.o.

ul.Gdańska 25, 01-633 Warszawa 

Hostel zastrzega sobie prawo do anulacji nieopłaconej rezerwacji bez dodatkowego informowania po upływie:

- max. 2 godzin jeśli rezerwacja i przyjazd są tego samego dnia

- 2 dni roboczych jeśli rezerwacja została zrobiona przed dniem przyjazdu

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi!!

Zmian/rezygnacji w rezerwacjach bez ponoszenia dodatkowych kosztów  można dokonywać do 48h przed datą przyjazdu - nie jest to jednoznaczne z refundacją bezzwrotnego zadatku rezerwacyjnego. Za odwołanie rezerwacji po upływie określonego terminu 48h klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w kwocie jednej doby hostelowej - kwota ta jest zależna od typu rezerwowanego pokoju.

Uprzejmie informujemy że NO SHOW czyli nie pojawienie się w dniu ustalonego przyjazdu bez poinformowania nas o zmianach  jest jednoznaczny z anulacja całości pobytu.

 

UWAGA!!! Każda ze zmian zgłaszanych naszej recepcji telefonicznie lub na miejscu musi byc dodatkowo potwierdzona stosownym mailem w którym bedą zawierały się nowe ustalenia - brak maila z potwierdzeniem nowych ustaleń nie gwarantuje uznania ewentualnych reklamacji.

 

PARKING:

Informujemy też, że nasz parking jest bezpłany jedynie dla samochodów osobowych. Ponieważ liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, to w niektórych terminach nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsc dla wszyskich samochodów. O możliwości zaparkowania decyduje dostępność miejsc w danym dniu - hostel lezy w okolicy wolnej od strefy płatnego parkowania.

 Cena doby hotelowej postoju samochodu większego niż standardowy osobowy, to 20 zł/doba*

*do negocjacji przy dłuższych pobytach

Informujemy że pełen zakres regulaminu naszego hostelu jest ogólnie dostępny w pokojach oraz do wglądu na recepcji, a także w zakładce "o hostelu". Życzymy miłego pobytu :)