PEPE Hostel

rezerwacje

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o wznowieniu możliwości rezerwacji w naszym hostelu osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy hostelpepe@gmail.com lub telefoniczny w godzinach 08:00-22:00 tel. 516 704 110

W związku ze zmianami w zasadach bezpieczeństwa prosimy mieć na uwadze, że hostel został przystosowany do nowych zasad dezynfekcji a recepcja działa w ograniczonym zakresie (zameldowanie jest samoobsługowe)  - w sprawie rezerwacji prosimy także o  kontakt mailowy: hostelpepe@gmail.com.  

Jeżeli rezerwują Państwo nocleg na kilka terminów, lub na 3 i więcej nocy, istnieje możliwość negocjacji ceny.

UWAGA: zprosimy o nie pobieranie cennika z naszej strony / jest on nieaktualny / strona jest w trakcie przebudowy. W sprawie cen prosimy o kontakt tel/sms/mail.

Prosimy o zgłaszanie chęci wystawienia faktury przed wystawieniem paragonu fiskalnego - faktury są wystawiane tylko na podstawie paragonu z nipem firmy. 

Numer konta do wpłat zadatku:

Nr konta: 37 1140 2004 0000 3002 7928 5783 

Odbiorca: AMP Sisters sp.z o.o.

ul.Gdańska 25, 01-633 Warszawa 

Hostel zastrzega sobie prawo do anulacji nieopłaconej rezerwacji bez dodatkowego informowania po upływie:

- max. 2 godzin jeśli rezerwacja i przyjazd są tego samego dnia

- 2 dni roboczych jeśli rezerwacja została zrobiona przed dniem przyjazdu

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi!! 

Zmian/rezygnacji w rezerwacjach bez ponoszenia dodatkowych kosztów  (nie oznacza to refundacji wpłaconego zadatku) można dokonywać do 48h przed datą przyjazdu. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotom - w wyjatkowych sytuacja po wcześniejszym ustaleniu z obsługa jest możliwość przesunięcia wpłaty na inny termin.

Uprzejmie informujemy że NO SHOW czyli nie pojawienie się w dniu ustalonego przyjazdu bez poinformowania nas drogą pisemną na: hostelpepe@gmail.com  o zmianach (do godziny 22:00 w dniu przyjazdu) jest jednoznaczny z anulacja całości pobytu.

 UWAGA!!! Każda ze zmian zgłaszanych naszej recepcji telefonicznie lub na miejscu musi byc dodatkowo potwierdzona stosownym mailem w którym bedą zawierały się nowe ustalenia - brak maila z potwierdzeniem nowych ustaleń nie gwarantuje uznania ewentualnych reklamacji.

 

PARKING:

Informujemy też, że nasz parking jest bezpłany jedynie dla samochodów osobowych. Ponieważ liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, to w niektórych terminach nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsc dla wszyskich samochodów. O możliwości zaparkowania decyduje dostępność miejsc w danym dniu - hostel lezy w okolicy wolnej od strefy płatnego parkowania.

 Cena doby hotelowej postoju samochodu większego niż standardowy osobowy, to 20 zł/doba*

*do negocjacji przy dłuższych pobytach

Informujemy że pełen zakres regulaminu naszego hostelu jest ogólnie dostępny w pokojach oraz do wglądu na recepcji, a także w zakładce "o hostelu". Życzymy miłego pobytu :)