PEPE Hostel

o hostelu

 

Miło jest nam poinformowac, że nasz obiekt jest beneficjentem subwencji finansowej w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm”. Pomoc finansową otrzymalismy od PFR SA.

 

Uprzejmie informujemy o wznowieniu możliwości rezerwacji  - osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy hostelpepe@gmail.com 

W związku ze zmianami w zasadach bezpieczeństwa prosimy mieć na uwadze, że hostel został przystosowany do nowych zasad dezynfekcji a recepcja działa w ograniczonym zakresie (zameldowanie jest samoobsługowe) - w sprawie rezerwacji prosimy przede wszystkim o kontakt mailowy: hostelpepe@gmail.com.  Kontakt telefoniczny z recepcją pod numerem 516704110 (po godz.22:00 kontakt jest ograniczony)

 

Hostel Pepe, to świetnie urządzony, elegancki i niedrogi nocleg, położony na pograniczu dwóch najbardziej zielonych dzielnic Warszawy: Żoliborza i Bielan. Pepe to idealna baza noclegowa dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój, chcąc jednocześnie korzystać ze wszystkich atrakcji stolicy. Hostel znajduje się zaledwie 7 minut spacerem od stacji metra Marymont, którą dzieli od nas jedynie malowniczy park Kaskada. W pobliżu znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe łączące Hostel z każdą dzielnicą Warszawy. 

 

      Hostel Pepe oferuje pokoje o  wysokim standardzie wykończenia. Do wyboru będą mieli Państwo zarówno przytulne pokoje dwuosobowe, jak i pokoje wieloosobowe, mogące pomieścić od 4 do 5 osób. Hostel otoczony jest przestronnym ogrodem i jest idealnym miejscem na wypoczynek po trudach zwiedzania. Hostel dysponuje również parkingiem.


      W cenę każdego noclegu wliczona jest pościel oraz ręczniki. Istnieje możliwość pożyczenia suszarki do włosów. W hostelu mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji gości na pierwszym piętrze jest lodówka, kuchenka mikrofalowa i czajnik oraz nieodpłatna kawa i herbata. 

Konkurencyjne ceny pokoi w Hostelu Pepe połączone w wysokim standardem naszych usług sprawią, że będą nas Państwo polecać wszystkim znajomym. Na życzenie mamy nie tylko turystyczne mapy Warszawy, ale i zrobione specjalne dla Państwa mapy naszej okolicy z zaznaczonymi wszystkimi punktami usługowymi. 

www.facebook.com/hostelpepe

numer telefonu: 228650188

email: hostelpepe@gmail.com

 

Dla GRUP

      Nasz Hostel idealnie nadaje się do przyjęcia średniej wielkości zorganizowanych grup. Po wcześniejszych negocjacjach oferujemy możliwość wynajęcia całości Hostelu lub jego części a nasza wielojęzyczna obsługa postara się Państwo pomóc w kompleksowej organizacji wizyty w Warszawie. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą dla grup, proszę do nas napisać lub zadzwonić. Chętnie zaproponujemy Państwu zniżkę! 

 

Najważniejsze informacje

 •  Oferujemy pokoje różnej wielkości. Od przestronnych 4-osobowych, do przytulnych 2- osobowych.

  • Toalety i prysznice na każdym piętrze.

  • Darmowe Wi- Fi

  • Duży ogród z przestrzenią do siedzenia i piknikowania.

  • Prywatny parking.

  • Świeża pościel i ręczniki dla każdego gościa w cenie pokoju.

  • Darmowe mapy (po wcześniejszym zgłoszeniu).

  • Najbliższy supermarket (Hala Marymoncka) znajduje się 7- minut od Hostelu.

  • Możliwość nieodpłatnego pożyczenia suszarki do włosów z recepcji (po wcześniejszym zgloszeniu).

   

Regulamin

1. Rozpoczęcie pobytu w hostelu jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu przez Gościa.

2. Gość hostelu zobowiązany jest do okazania pracownikowi recepcji przy zameldowaniu dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. W przypadku odmowy okazania takiego dokumentu Recepcjonista może odmówić wydania klucza do pokoju.

3. Hostel posiada bezpłatny parking dla samochodów osobowych, w przypadku rezerwacji pokoju prywatnego. Dla klientów rezerwujących łóżko w pokoju wieloosobowym parking jest dodatkowo płatny 10 zł/doba/samochód osobowy. O możliwości zaparkowania decyduje dostępność miejsc w danym dniu.

4. Cena postoju dla samochodu większego niż standardowy osobowy, to 20 zł/doba.

5. Hostel akceptuje zwierzęta – cena pobytu to 10 zł/doba. Właściciel ponosi pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne wyrządzone szkody.

6. Zmian/rezygnacji w rezerwacjach bez ponoszenia dodatkowych kosztów  można dokonywać do 48h przed datą przyjazdu – nie jest to równoznaczne z refundacją bezzwrotnego zadatku. Każda ze zmian zgłaszanych naszej recepcji telefonicznie lub na miejscu musi być dodatkowo potwierdzona stosownym mailem w którym będą zawierały się nowe ustalenia - brak maila z potwierdzeniem nowych ustaleń nie gwarantuje uznania ewentualnych reklamacji.

7. Pokój w hostelu wynajmowany jest na doby. Doba trwa od godziny 14.00 w dniu wynajmu do godziny 11.00 dnia następnego. No show czyli nie pojawienie się w dniu przyjazdu jest traktowany jako rezygnacja z całości rezerwacji.

8. Jeżeli Gość nie określi czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

9. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 9.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju, co jednak nie wiąże hostelu. Hostel uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.

10. Pozostanie w pokoju lub pozostawienie rzeczy poza godzinę 11.00 bez ustalenia tego z obsługą hostelu jest traktowane jako przedłużenie pobytu za którą naliczymy opłatę za kolejną dobę wynajmu pokoju według cen pełnych.

11. Najmujący pokój Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet gdy nie upłynęła doba za którą uiścił opłatę.

12. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju hostelowym w godzinach od 10.00 do 22.00 po ówczesnym zgłoszeniu takiego faktu recepcji.

13. Przebywanie osób niezameldowanych w pokoju hostelowym Gościa po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Gościa na odpłatne dokwaterowanie mu tych osób do pokoju według aktualnej ceny dostawki dla osoby dorosłej, z cennika dostępnego w recepcji hostelu.

14. Przez cały czas pobytu w hostelu dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.

15. Na terenie hostelu, w tym - w pokojach hostelowych i na balkonach, zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. Nr 81, poz. 529) - obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych.

16. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych w pokoju hostelowym jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego pokój gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju w wysokości 500 złotych.

17. W hostelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do 07.00 dnia następnego. W godzinach ciszy nocnej Goście i osoby korzystające z usług hostelu mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych osób.

18. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń hostelu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

19. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w pokojach hostelowych i innych pomieszczeniach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

20. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i upewnić się, że są zamknięte na klucz.

21. Odpowiedzialność hostelu z tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy wniesionych przez Gościa do hostelu regulują przepisy art. 846-849 Kodeksu Cywilnego. Podlega ona ograniczeniu, jeżeli rzeczy te nie zostaną złożone do depozytu recepcji. Hostel ma prawo odmowy przyjęcia na przechowanie zgłoszonych przedmiotów, jeżeli zagrażają one bezpieczeństwu albo mają zbyt dużą wartość w stosunku do wielkości lub standardu hostelu albo zajmują zbyt dużo miejsca.

22. Hostel świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o bezzwłoczne zgłoszenie ich w recepcji, co umożliwi reakcję.

23. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego będą na życzenie Gościa odesłane na jego koszt, na adres przez niego wskazany. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji hostel przechowa te przedmioty przez 7 dni, a następnie przekaże je na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

24. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, hostel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu hostelu, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za ewentualnie poczynione zniszczenia oraz do opuszczenia terenu hostelu.

25. Hostel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu hostelowym lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników hostelu lub innych osób przebywających w hostelu, albo też w inny sposób zakłócił spokój w hostelu.